Bayilik Hakkında

Bayilik

  • Yenişehir Mah. 54 Sokak No:1 Merkezefendi / Denizli
  • 0545 281 58 42
  • info@oyunavcilari.com

Bayilik Hakkında

Oyun Avcıları çocuklara yönelik mesleki oyunlar yaptırmaktadır. Çocuklar mesleki oyunlarda doyasıya oynarken aynı zamanda meslekler hakkında bilgi edinip geleceklerine zemin hazırlamaktadır.

Oyun Avcıları bir oyundan çok daha fazlasını vaat ediyor. Eğleniyorlar, öğreniyorlar, sosyalleşiyorlar, özgüvenleri artıyor ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Bu yüzden ailelerin ve okulların fazlasıyla dikkatini çekiyoruz.

Oyun Avcıları hafta içleri okullara toplu olarak hafta sonlarıda ve genel olarak akşam saatlerinde bireysel olarak hizmet vermektedir. Ailelerin buluşma noktosıdır.

Oyun Avcıların da sadece meslek oyunları değil aynı zaman da bir çok sanatsal etkinlikler yapılmaktadır.

Hafta içi ortalama 120 (okul sezonunda) hafta sonu 150-200 çocuğa hizmet vermeyi hedeflemekle kalmayıp bunu fazlasıyla her gittiğimiz bölgede gerçekleştiriyoruz.. Henüz anlaştığımız bölgede Oyun Avcıları açılmadan reklam çalışmalarına başlıyoruz ve gittiğimiz yerde şehrin çocukları tarafından hucüma uğruyoruz. 

Kafe alanında aileler çaylarını kahvelerini içerken, çocuklarını telefonlarına kurduğumuz app’tan izleyebiliyorlar. Hafta içi ağırladığımız okul gruplarından öğrenci başı 25TL ücret, hafta sonu bireysel ailelerimizinden çocuk başı 35TL ücret alırken aynı zamanda kafeterya bölümümüzde ailelerimiz yediklerinin içtiklerinin ödemesini yapıyor..

Kafe alanında kahvaltı, yiyecek servisi ve doğum günü kutlamalarıda yapılmakta olup güzel bir kazanç kapısı daha açmaktadır. Ebeveynler rahat bir nefes almaktadırlar. Ciddi anlamda bir iş olan kafeterya bölümümüz ayrı bir iş kolu yaratmaktadır.

Oyun Avcıları karı yüksek eğlenceli bir işin kapılarını sonuna kadar açıyor.

Oyun Avcıları için minimum 300 metrekarelik bir alan gerekmektedir. Apartman altı bir dükkan düz ayak veya 2 katlı şeklinde olabilir.

Oyun alanı için 200 metrekarelik kısmı kullanılırken kafe alanı içinde 100 metre kare bir alan kullanılıyor. Metre kare alanları minimumdur daha yüksek metrajlar oyun alanı ve kafe için daha iyi olacaktır..

Kahvaltı, doğum günü kutlamaları ve çocuklarını getiren anneler babalar için güzel bir ortam yaratılacaktır.

Oyun alanı ise anahtar teslim olarak tamamen tarafımızdan 30-45 günlük bir sürede yapılacaktır. Yapım süresince ilde geniş bir reklam çalışması taramızdan yapılacaktır. Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları vs. bu zaman zarfında yapılacaktır. Personel eğitimi verilecektir.

Seçilen personellere eğitim tarafımızdan verilip, açılışla birlikte en az 1 personelimiz yeni açılacak olan yerde sizlere destek olacaktır.

Yatırım için gerekli olan bütçe 175.000 yüzyetmişbin Türk Lirasıdır. KDV dahil değildir. Sözleşme ile birlikte %60  peşin olarak verilecek kalan ödeme ise iş tesliminden sonraya gerisi taksitlendirilebilir.

Kurulacak yer ile ilgili,

- Oyun Alanının kurulumu Oyun Avcıları tarafından yapılacaktır. Yer döşemesinden, atölyelerin kurulumu, kıyafetler, iç meteryaller ve  dışarıya tabelası, personel kıyafeti, kurumsal kimlik çalışmaları (broşür, kartvizit, sertifika, kitap ayracı, dergi vs.) yani Oyun Avcıları Müşterisiyle birlikte anahtar teslim olarak yapılmaktadır.

Sizin Tarafınızdan yapılacaklar;

- Dükkan tutumu, ışıklandırma, güvenlik kameraları, bilgisayar, fotoğraf makinası, buzdalabı ve fırın gerisi Oyun Avcıları`nda...

OYUN AVCILARI AİLESİ

Eren Akyar - 0537 050 0012